Ödeme, Siparişlerin Gönderilmesi ve Takibi


Sitede bulunan ürünler devamlı güncellenmekte olup, stoklarımızda mevcut olan ürünlerdir .

Ancak bir üründen çok miktarda (50 adet -100 adet veya daha fazla miktarda) istek olduğunda, siparişler en geç 4 gün içerisinde kargoya verilir.

Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödeme e-ticaret sistemi aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir.

Kredi kartı ile on-line ödeme dışında banka veya Ptt hesap numaralarına da havale olarak ödeme yapabilmektedir. (Hesap numaraları için tıklayınız).

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Sipariş formumuzda teslimat için verilen zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre birebir oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata olması durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Siparişleriniz veya istekte bulunacağınız ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız 0 (312) 354 89 83 numaralı telefondan yardım isteyebilirsiniz.

Önemli Hatırlatma:

Her türlü işlem teyidi ve takip amacıyla telefon numaranızı doğru olarak siparişinize eklediğinizden emin olunuz.

Yurtdışı Satış

Yurtdışından verilen siparişler gönderim sorunları nedeniyle kabul edilememektedir. Yurtdışına teslimat gerektiren siparişlerinizi üzülerek kabul edememekteyiz.

Siparişlerin Gönderilmesi ve Takibi

Siparişler her gün, günde bir defa olmak üzere 15:30 – 16:30 saatleri arasında hazırlanmakta ve ertesi gün MNG Kargo Şirketine teslim edilmektedir. Sipariş vereceklerin ve siparişlerini takip edeceklerin bu hususu dikkate almaları rica olunur.

Müşterilerimize indirim yapılması konusunda MNG Kargo Şirketi ile sözleşme yapılmıştır. Siparişler; en uygun fiyatlı kargo firmasıyla gönderilmektedir.

KARGO ÜCRETİ ÖDENMİŞ OLARAK ALICIYA GÖNDERİLİR. KARGO TESLİMİ SIRASINDA ÖDEME YAPMANIZ GEREKMEMEKTEDİR.

250 TL VE ÜZERİ GÖNDERİLER ÜCRETSİZ OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR.

Siparişlerin teslim alınmasını müteakip MNG Kargo Şirketi tarafından, sipariş sahiplerinin telefonlarına mesaj(sms) gönderilerek kargoları hakkında bilgi verilmektedir.

Siparişinizin durumunu ; Sipariş Takip bölümünden sipariş numaranızı kullanarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca MNG Kargo firması tarafından size gönderilen mesaj(SMS) bilgisi ile kargo şirketinden de takip edebilirsiniz.

Siparişinizin en fazla 5 gün içerisinde size ulaşmaması durumunda mutlaka bizi bilgilendirin.